Jdi na obsah Jdi na menu

Derby Náron - RCD Mallorca hosté prohráli 1-0.

8. 11. 2010

Hostující tým stále hledá recept na týmy stejně silné. Mallorca doplatila na prohru 1-0 v této sezoně už podruhé a ne - li se může ještě opakovat.

90'   Razantním hvizdem píšťalky hlavního rozhodčího zápas skončil.
90'   Držení míče ve druhém poločase vyznělo pro domácí 64 %.
90' Nic neřešící faul ve středu hřiště odměňuje rozhodčí žlutou kartou. Sancho Etchepare si bude muset dát v dalším průběhu zápasu pozor.
89'   Pokyny ze střídačky a Narón mění styl. Za současného stavu bude lepší když hráči budou hrát `Normálně`.
87'   Brady Derr mužstva RCD Mallorca nestihnul zareagovat na kličku soupeře, Orestes Dalianis sa dostává ke střele, ta však končí na síti brány.
79'   Narón střídá. Ze hřiště odchází Adalbaro Mendeaux, na hřiště přijde Sancho Etchepare.
77'   Narón střídá. Ze hřiště odchází Bohuslav Capcik, na hřiště přijde Samuel Best.
73'   Connor Buxton kope přímý kop z 23 metrů, střela končí na zdi týmu RCD Mallorca a Jesus Hartmann ji po výskoku srazil hlavou.
70'   Záložní řada RCD Mallorca nemá chvilku klidu, další přihrávka před pokutové území a Bohuslav Capcik střílí mimo bránu.
65'   Výborná kombinace týmu Narón před pokutovým územím. Connor Buxton sa dostává k střele, míč však letí těsně nad bránou.
62'   Kin Ketchem rychle rozehrává, směr vystihuje Connor Buxton z týmu Narón a okamžitě a bez rozvahy střílí vysoko nad brankovou konstrukci.
61'   Diváci skandují Raschig, Raschig! Dnes tento hráč svým výkonem drží tým pohromadě.
57'   Narón se rozhodl změnit ofenzívu. Hraje `Protiútoky`.
53'   Po souboji za pokutovým územím sa Connor Buxton dostává k střele. Nepodařená střela však končí v náručí brankáře Kin Ketchem.
45'   Držení míče v prvním poločase vyznělo pro domácí 52 %.
45' Poločas.
33' Brady Derr zahrál rukou těsně za 16-tkou. Přímý kop rozehrává domácí Mendeaux. Dělovka končí za zády nezareagujícího brankáře.
4'   Jesus Hartmann nechtěně prodloužil centrovanou střelu před svého gólmana, tam se výborně zorientoval tým Narón, vyslanou střelu brankář lehce chytá.
3'   Na hřiště vyběhne Iitaka Kyouichi.
3' Hráč Gerritt Scheffert byl odnesen z hřiště. Pravděpodobně svalové zranění mu nedovolí dále pokračovat.