Jdi na obsah Jdi na menu

Fanoušci zklamaní , tréner spokojen. Mallorca vyhrála nad Lalín 4-0.

12. 11. 2010

V prvním poločase to byl pořádně nudný zápas , ale co se nestalo v prvním poločase se stalo v druhým. To bylo o něčem jiném. Mallorca v něm přidala další 3 goly. Hattrick vsítil Kanaďan Sweeney.

90'   Rozhodčí ukončuje zápas.
90'   Držení míče ve druhém poločase vyznělo pro domácí 60 %.
90' Dobrá kombinace týmu RCD Mallorca. K míči se v pokutovém území dostává Foster Sweeney a z první střílí na bránu. Manases Chronis se po míči natahuje, je však krátký a míč končí v síti.
84' Dobrá kombinace týmu RCD Mallorca. K míči se v pokutovém území dostává Foster Sweeney a z první střílí na bránu. Manases Chronis se po míči natahuje, je však krátký a míč končí v síti. Domácí vedou zaslouženě.
80'   RCD Mallorca zahrává standartní situaci. Nacvičený signál proti týmu Lalín byl však příliš průhledný a nevyšel.
78' RCD Mallorca po překrásné akci střílí gól, když Wout Kreymeyer napíná nechytatelnou dělovkou síť brány. Domácí ke spokojnosti svých fanoušků pojišťují své vedení.
65' Hráč Mampu Longoria to skutečně přehnal s tvrdostí a dostává žlutou kartu.
65'   Výborná kombinace týmu RCD Mallorca před pokutovým územím. Jesus Hartmann sa dostává k střele, míč však letí těsně nad bránou.
63'   Výborná nahrávka záložníka RCD Mallorca do pokutového území. Přihrávku přebírá Jesus Hartmann, střílí a míč končí na brankové konstrukci.
55' Jonas Abreu schválně zakopává o góĺmana soupeře, který drží míč dávno v rukách. Rozhodčí tahá žlutou kartu.
45'   Držení míče v prvním poločase vyznělo pro domácí 60 %.
45' Poločas.
37'   Střílený centr, v pokutovém území stojí 4 hráči mužstva RCD Mallorca, obrance Catriel Personius sa pokouší o odkop, míč však míjí a ten končí v rukou brankáře.
35'   Obránce Wout Kreymeyer fauloval útočníka soupeře. Lalín kope přímý kop asi z dvaceti metrů a tvrdá střela končí v postavené zdi.
19'   Klub Lalín kope roh, míč chytá ve výskoku brankář Kin Ketchem.
13'   Mampu Longoria sa snaží přihrávku sklepnout hlavou na spoluhráče v šestnáctce RCD Mallorca. Míč však míří do autu.
7'   RCD Mallorca zahrává standartní situaci. Nacvičený signál proti týmu Lalín byl však příliš průhledný a nevyšel.
6' Pomalou malou domů brankářovi dobíha Foster Sweeney a lehkým postrčením míče střílí gól. Catriel Personius by se měl za tuto přihrávku skutečně stydět.
4'   Hráči jako , Velasco, dnes vlivem počasí asi neuplatní svoje speciální schopnosti.
1'   Útok po křídle, Jesus Hartmann dostává centrovanou příhrávku přímo na hlavu, avšak míč letí mimo bránu.