Jdi na obsah Jdi na menu

Mallorca v SP Cupu rozdrtila soupeře rozdílem třídy!

7. 11. 2010

Výrazně lepší domácí tým zabodoval. Výhra 7-0 vynesla fanoušky do oblak a očekávaně postupují do 2. kola. Nejvíce přispěl nový mladíček Derr , který se trefil hned čtyřikrát.

90'   Hvizd hlavního rozhodčího, konec zápasu.
90'   Držení míče ve druhém poločase vyznělo pro domácí 70 %.
85'   Yulius Stamm sa snaží přihrávku sklepnout hlavou na spoluhráče v šestnáctce Castropol. Míč však míří do autu.
74'   Výborná kombinace týmu RCD Mallorca před pokutovým územím. Yulius Stamm sa dostává k střele, míč však letí těsně nad bránou.
68'   Brady Derr jde razantně do souboje, Castropol stále drží míč a Paulo Valle sa už dostává ke střele, která však končí na břevnu brankové konstrukce.
56' Zoltán Peymann rýchlou narážečkou posílá hráče RCD Mallorca mezi obranu do čisté šance. Yulius Stamm šanci chaldnokrevně promění střelovou do levého rohu brány.
54'   Na hřiště vyběhne Manlio Castellon.
54' Pat Arcaute má pravděpodobně vykloubené rameno po pádu z výskoku. Dnešní zápas pro něj rozhodně skončil.
47' Zoltán Peymann ani nesleduje míč a zasahuje protihráče do míst bez chráničů. Zákrok si skutečně zasloužil žlutou kartu.
45'   Držení míče v prvním poločase vyznělo pro domácí 80 %.
45' Poločas.
43'   Paulo Valle sa snaží přihrávku sklepnout hlavou na spoluhráče v šestnáctce RCD Mallorca. Míč však míří do autu.
40'   Yulius Stamm si těžce hledá střeleckou pozici a nakonec střílí okolo obránce. I když Adair Volpe nedokázal střele zabránit, Sófocles Almandos míč chytá.
26' RCD Mallorca sa nemůže dostat do pokutového území. Brady Derr snad z beznaděje vysílá tvrdou střelu na bránu z 30 metrov. Naneštěstí pro brankáře bránicí Paulo Valle mění směr střely do protipohybu a míč končí v síti.
23'   Adair Volpe mužstva Castropol nestihnul zareagovat na kličku soupeře, Yulius Stamm sa dostává ke střele, ta však končí na síti brány.
20'   Rychlá akce, tým RCD Mallorca sa snaží zorganizovat obranu, Paulo Valle střílí k tyči, ale brankář Kin Ketchem předvádí výborný zásah.
13' Po sledu nahrávek ve středu pole dostává Brady Derr míč na svoje kopačky a střelou zpoza pokutového území skóruje.
13'   Hráči jako , Almandos, Vera, Valle, dnes vlivem počasí asi neuplatní svoje speciální schopnosti.
10' Po sledu nahrávek ve středu pole dostává Brady Derr míč na svoje kopačky a střelou zpoza pokutového území skóruje.
9' Foster Sweeney kope roh, míč směřuje ke vzdálenější tyči, Sófocles Almandos na míč nedosáhl a Fritz Raschig hlavičkou dává gól do prázdné brány.
4' Filemón De dostává žlutou kartu. Je to už třetí malý faul v rychlém časovém intervalu.
3' Brady Derr se z ničeho nic dostává po schrumáži k míči v 5-ce soupeře a nekompromisně skóruje.
2' Za nechutný faul loktem dostáva Yulius Stamm žlutou kartu.
2' Pomalé rozehrávky sa zmocňuje Yulius Stamm, běží sám na brankáře a lobem skóruje do už prázdné brány. Skutečně rychlé vedení.
1'   Pokyny ze střídačky a Castropol mění styl. Za současného stavu bude lepší když hráči budou hrát `Tvrdě`.