Jdi na obsah Jdi na menu

První těžký zápas nevyšel. Žilina vyhrála 1-0.

6. 11. 2010

Pro hráče velmi těžký a jednoznačný zápas. Hrálo se skoro na jednu branku a to bylo na golmana Casillase. Gol padl už ve dvanácté minutě , kdy Vonschwerin dal vítězný gol.

90'   Rozhodčí ukončil zápas.
90'   Držení míče ve druhém poločase vyznělo pro hosty 62 %.
86' Filmování na trávník rozhodně nepatří, rozhodčí právem ukazuje žlutou kartu. Slaven Bilič by se měl nad sebou rozhodne zamyslet.
82'   Série dobrých nahrávek ve středu pole. MŠK Fuengirola Žilina už je před pokutovým územím, Patrik Moravec střílí technicky, míč skáče těsně před brankářem, ale Iker Casillas v pádu nohama míč zázračně vyráží.
72'   Bude to jeden z jeho mála zápasů. Trenér věří, že se v zápase chytí napříč absencí zkušeností v tomto typu zápasů.
72'   RCD Mallorca střídá. Ze hřiště odchází Pedro Rodrigez Ledesma, na hřiště přijde Fritz Raschig.
72'   Pokyny ze střídačky a RCD Mallorca mění styl. Za současného stavu bude lepší když hráči budou hrát `Extrémně tvrdě`.
68'   Tým RCD Mallorca mění preferované nahrávky,věří že `Držet míč / individuální průniky` zlepší jeho hru.
66'   Patrik Moravec sa snaží přihrávku sklepnout hlavou na spoluhráče v šestnáctce RCD Mallorca. Míč však míří do autu.
61'   RCD Mallorca střídá. Ze hřiště odchází Eric Abidal, na hřiště přijde Patrice Evra.
60' Filmování na trávník rozhodně nepatří, rozhodčí právem ukazuje žlutou kartu. Radek Popelínský begin_of_the_skype_highlighting     end_of_the_skype_highlighting by se měl nad sebou rozhodne zamyslet.
45'   Držení míče v prvním poločase vyznělo pro hosty 58 %.
45' Poločas.
40'   Bolavé sražení hlav hráčů, Vyacheslav Belotserkovsky a Patrik Moravec leží na zemi, hra je přerušena a následuje ošetření. Vypadá to, že nejde o nic vážného a oba hráči budou dále pokračovat ve hře.
38'   Mužstvo RCD Mallorca se chvíli nekoncentrovalo, Patrik Moravec dribloval okolo pokutového území, ale naštěstí Gennadius Leschova dobře přečetl hru a skluzem vykopnul míč do bezpečné vzdálenosti.
17'   Hráči jako , Ronaldo, dnes vlivem počasí asi neuplatní svoje speciální schopnosti.
12' Zdenek Seehof posílá střelený centr do 16-tky , míč nachází útočníka, Bruno Vonschwerin nekompromisní střelou skóruje.
10' Gennadius Leschova může být rád, že dostává jen žlutou kartu za předvedený šlapák.