Jdi na obsah Jdi na menu

První tři body vybojovali doma Mallorca proti Ubedě 2-0.

6. 11. 2010

Fanoušek si musel oddychnout. Jeho oblíbený tým se totiž odpíchnul odedna tabulky a posunul se vítězstvím 2-0 aspoň na 16. místo. Goly obstaral kanonýr Lukasz.

90'   Razantním hvizdem píšťalky hlavního rozhodčího zápas skončil.
90'   Držení míče ve druhém poločase vyznělo pro domácí 76 %.
70' Za nechutný faul loktem dostáva Akatsuka Yoshito žlutou kartu.
70'   Jakowski★uki Łukasz jde razantně do souboje, Ubeda stále drží míč a Jair Bartz sa už dostává ke střele, která však končí na břevnu brankové konstrukce.
69'   Łukasz dokazuje, že má nejvyšší formu. Zatím se mu na hřišti výborně daří.
66' RCD Mallorca rozehrává roh nakrátko, z ostrého úhlu střílí Jakowski★uki Łukasz a gólmana týmu Ubeda překonává dobře umístěnou střelou do šibenice. Domácí ke spokojnosti svých fanoušků pojišťují své vedení.
52'   Dlouhý sprint po křídle, Jair Bartz hledá spoluhráče pred soupeřovou brankou a nahrává. Přihrávka bohužel směřuje spoluhráčům na paty.
45'   Držení míče v prvním poločase vyznělo pro domácí 70 %.
45' Poločas.
29'   Zmatky v obraně týmu RCD Mallorca využívá Jair Bartz, avšak jeho střela letí úplně mimo bránu.
22'   Tým RCD Mallorca se dostal do šance. Hráč Pedro Rodrigez Ledesma dostal nádhernou přihrávku z pravé strany. Pavel Goodjohn se v pravý čas položil do střely, takže Gheorghe Baskis neměl žádný problém zpomalený míč chytit do náruče.
21'   Klub RCD Mallorca kope roh, míč chytá ve výskoku brankář Gheorghe Baskis .
15' Jakowski★uki Łukasz se z ničeho nic dostává po schrumáži k míči v 5-ce soupeře a nekompromisně skóruje.
10'   Bleskový průnik po křídle. Ubeda je už v pokutovém území, k míči sa dostává Jair Bartz, ale jeho prudká střela zasahuje hruď brankáře týmu RCD Mallorca.