Jdi na obsah Jdi na menu

Šok! Jednoznačný zápas pro Mallorcu ztratil 3 body a prohrál s La Lineou 2-0.

6. 11. 2010

Po začátku 2. poloviny se rozjel hráč Peggs. V 55. a 67. minutě totiž trefil branku a rozhodl zápas ve prospěch domácích. Hosténavíc přišly o Leshovu kvůli červené kartě.

La Linea CF

55' Peggs
67' Peggs

RCD Mallorca

90'   Zápas končí píšťalkou hlavního rozhodčího.
90'   Držení míče ve druhém poločase vyznělo pro hosty 56 %.
90' Nic neřešící faul ve středu hřiště odměňuje rozhodčí žlutou kartou. Cristiano Ronaldo si bude muset dát v dalším průběhu zápasu pozor.
90'   Baudilio Hernandez běží sám na brankáře, brankář Iker Casillas z RCD Mallorca se nenechal překvapit a míč po nevydařené kličce chytá.
84'   Pedro Rodrigez Ledesma se dostává z ničeho nic do čisté šance, příliš dlouhé váhání však využil brankář Jordan Lhote, který včas skáče do střely.
82' Gennadius Leschova zakopává míč a už vidí od hlavního rozhodčího žlutou kartu.Je to už druhá karta v zápase, hráč bude muset hřiště opustit.
81'   RCD Mallorca střídá. Ze hřiště odchází Pauel Sweeden, na hřiště přijde Cristiano Ronaldo.
75'   Změna taktiky u týmu RCD Mallorca, Hromadné útoky.
75'   Preferované nahrávky pro tým RCD Mallorca jsou dle pokynů trenéra `Dlouhé přihrávky.
67' Podražení na hranici pokutového území. Rozhodčí překvapivě ukazuje pokutový kop, domácí budou kopat penaltu. Míč si staví Ben Peggs a skóruje. Domácí ke spokojnosti svých fanoušků pojišťují své vedení.
62'   Klub La Linea CF kope roh, míč sa dostává pouze k obránci a Gennadius Leschova míč vykopává.
57'   Eric Abidal je pravděpodobně tajným žolíkem trenéra, který by měl zápas rozhodnout.
57'   RCD Mallorca střídá. Ze hřiště odchází Zdeněk Grygera, na hřiště přijde Eric Abidal.
55' Standartku ze 40 m rozehrávájí domácí. Hráči už stojí v 16-tce. Ben Peggs ve výskoku postrčil bránicího hráče a Vyacheslav Belotserkovsky padá na zem. Ben Peggs hlavičkuje a míč končí v síti. Rozhodčí ukazuje na střed hřiště, Gól platí. Domácí jdou do vedení.
46'   Nahrávka mužstva RCD Mallorca míří do 5-ky soupeře, Ben Peggs lehce blokuje soupeře a Pedro Rodrigez Ledesma sa k míči už nedostává.
45'   Držení míče v prvním poločase vyznělo pro hosty 60 %.
45' Poločas.
44'   Centr z kraje hrací plochy do pokutového území dobře odhadnul brankář Iker Casillas, včas vystartoval a přihrávku chytá.
43'   Pedro Rodrigez Ledesma se vydal na ofenzívní výlet, když převzal míč po dělovce mužstva La Linea CF, kterou Iker Casillas vyrazil přímo před sebe. Míč ve středu hřiště však po chvíli bohužel ztrácí.
41'   Baudilio Hernandez napadá obranu RCD Mallorca a vybojovaný míč posílá přímo do rukou gólmana Iker Casillas.
29'   Rychlá kombinace, RCD Mallorca se dostává do šance, ale Pedro Rodrigez Ledesma střílí mimo branku.
14'   Dělovka týmu La Linea CF trefila obránce, Gennadius Leschova se zapotácel. Hráči signalizují ruku, ale rozhodčí nic neviděl a rozpažil.
12'   Pedro Rodrigez Ledesma hledá příhrávkou spoluhráče v šestnáctce. Ten ale pořádně přetáhl, takže brankář Jordan Lhote v klidu míč s úsměvem zpracoval.
5' Za nechutný faul loktem dostáva Gennadius Leschova žlutou kartu.
1'   Dělovka týmu RCD Mallorca trefila obránce, Ben Peggs se zapotácel. Hráči signalizují ruku, ale rozhodčí nic neviděl a rozpažil.