Jdi na obsah Jdi na menu

Zápas Ligy Mistrů jasně ovládli Mallořané. Výsledek 7-0.

7. 11. 2010

Zápas , kde byla Mallorca favoritem. TO potvrdila výsledkem 7-0 a střelci byli čtyři. Mezi nimi byl i hvězda utkání v SP Cupu Brady Derr.

90'   Rozhodca zvedá ruce,ukazuje na šatny a píšťalkou ukončuje zápas.
90'   Držení míče ve druhém poločase vyznělo pro hosty 72 %.
87' Teofilo Crognale provedl škaredý faul zezadu, který rozhodčí ihned ocenil žlutou kartou.Je to už druhá karta v zápase, hráč bude muset hřiště opustit.
83'   Kin Ketchem rychle rozehrává, směr vystihuje Alvise Calchi z týmu FC Praia a Mare a okamžitě a bez rozvahy střílí vysoko nad brankovou konstrukci.
70'   Tým RCD Mallorca se dostal do šance. Hráč Yulius Stamm dostal nádhernou přihrávku z pravé strany. Alvise Calchi se v pravý čas položil do střely, takže Romeo Appolloni neměl žádný problém zpomalený míč chytit do náruče.
66'   Fanouškům hráče De fonseca pimentel dnes jeho motivovaný výkon dělá radost.
65' hostující roh rozehrává Fritz Raschig. Centr po zemi se snaží dostat ven ze 16-tky Alvise Calchi. Míč mu však bere hbitý Brady Derr a střílí gól snad z 5ti metrů těsně vedle brankáře.
64' Giovanni Sciullo schválně zakopává o góĺmana soupeře, který drží míč dávno v rukách. Rozhodčí tahá žlutou kartu.
62'   Výborná kombinace týmu RCD Mallorca před pokutovým územím. Yulius Stamm sa dostává k střele, míč však letí těsně nad bránou.
59' Po schrumáži v obranném pásmu FC Praia a Mare se pokouší o odkop Giovanni Sciullo. Šikovně ho přitáhl za dres hostující Eliezer De, k míči se dostává Fritz Raschig a střílí z rohu pokutového území gól. Rozhodčí ukazuje na střed hřiště.
55' Tiziano Rodorigo zjevně ztrácí koncentraci, jelikož po odpískání strká stále do soupeře a vidí červenou kartu.
45'   Držení míče v prvním poločase vyznělo pro hosty 72 %.
45' Poločas.
44' Alvise Calchi dostává žlutou kartu. Je to už třetí malý faul v rychlém časovém intervalu.
44' Rychlá kontra týmu RCD Mallorca. Obrana se snaží sformovat, jenže Wout Kreymeyer už proniká do pokutového území a vymetá růžek brány. Gól. Romeo Appolloni už může jen házet vyčítavé pohledy na spoluhráče.
43'   Na hřiště vyběhne Eliezer De.
43' Cristiano Ronaldo má pravděpodobně vykloubené rameno po pádu z výskoku. Dnešní zápas pro něj rozhodně skončil.
35' Teofilo Crognale schválně zakopává o góĺmana soupeře, který drží míč dávno v rukách. Rozhodčí tahá žlutou kartu.
33'   Yulius Stamm lehce přešel přes soupeřovu obranu. Alvise Calchi mu zjevně nestačil, přihrávka však nenašla v pokutovém území útočníka.
29' Wout Kreymeyer technickou střelou natáhl brankáře týmu FC Praia a Mare. Brankář vyráží míč jen před sebe, kde sa k míči dostává Brady Derr a skóruje.
21' Pomalé rozehrávky sa zmocňuje Fritz Raschig, běží sám na brankáře a lobem skóruje do už prázdné brány.
12' Dobrá kombinace týmu RCD Mallorca. K míči se v pokutovém území dostává Jesus Hartmann a z první střílí na bránu. Romeo Appolloni se po míči natahuje, je však krátký a míč končí v síti.
10'   Přihrávka za obrannou řadu FC Praia a Mare, Yulius Stamm je ke škodě svého týmu v ofsajdu.
8' Podražení na hranici pokutového území. Rozhodčí překvapivě ukazuje pokutový kop, hostující budou kopat penaltu. Míč si staví Wout Kreymeyer a skóruje.
2'   Útok po křídle, Yulius Stamm dostává centrovanou příhrávku přímo na hlavu, avšak míč letí mimo bránu.
1' Hráč Brady Derr dostává žlutou kartu za táhání za dres.